Viimane uudis

Uus aasta- uued soodustustused ja uued osonaatorid!

Ozone Technology OÜ soovib kõigile hea uue aasta algust! See aasa on meil prioriteedis ka erakliendid kelle jaoks on meil olemas uued osonaatorid. Iga kliendi jaoks me proovime leida parima individuaalse lahenduse. Selleks on meil loodud uus osakond kes tegeleb eraklientidega ja annab vajalikud konsultatsioonid nii kohapeal kui ka telefoni teel. Kui teil on probleem hallitusega või lihtsalt tahate osta õhu või vee puhastajat siis helistage meile +372 58080018 või kirjutage ja meie insenerid annavad teile konsultatsiooni, leiavad vajalikud lahndused  ja vajadusel me toome osonaatorid otse koju teile sobival ajal!


Estonian - etРусский (Russian Federation)English (United Kingdom)
Koristamine PDF Prindi Saada link
Reede, 06 August 2010 09:34

Elu ei ole ainult koristamine! Tööpäeva pärast telli meie teenust, me tuleme,  koristame, eemaldame lõhnasid ja lisaks hävitame bakterid!

 Ja see on kõik sellel ajal kui Te päevitate rannas!  Nüüd me pakkume kõik teenused mis on seotud koristamisega! Lisaks on võimalik osta endale kompaktsed osooni generaatorid mis eemaldavad bakterid, ebameeldivad lõhnad ja puhastavad õhku suvehinnaga! Suvi peab tooma tervist!

 


Ozone Technology OÜ    Paldiski mnt. 14, Tallinn     Reg. nr. 11709664     Tel. +372 58080018 e-mail: info@ozone.ee

ozone.ee