Viimane uudis

Uus aasta- uued soodustustused ja uued osonaatorid!

Ozone Technology OÜ soovib kõigile hea uue aasta algust! See aasa on meil prioriteedis ka erakliendid kelle jaoks on meil olemas uued osonaatorid. Iga kliendi jaoks me proovime leida parima individuaalse lahenduse. Selleks on meil loodud uus osakond kes tegeleb eraklientidega ja annab vajalikud konsultatsioonid nii kohapeal kui ka telefoni teel. Kui teil on probleem hallitusega või lihtsalt tahate osta õhu või vee puhastajat siis helistage meile +372 58080018 või kirjutage ja meie insenerid annavad teile konsultatsiooni, leiavad vajalikud lahndused  ja vajadusel me toome osonaatorid otse koju teile sobival ajal!


Estonian - etРусский (Russian Federation)English (United Kingdom)
Hotell PDF Prindi Saada link

Ära tee oma hotelli lihtsalt näiliselt puhtaks, vaid mõtle oma klientide peale. Mõtle, mida nad sisse hingavad? Tapa  kõik bakterid ja ebameeldiv lõhn tubades ja muuda klientide aja veetmine enda juures meeldivamaks ja tervislikumaks. Lase neil nautida värskust ja olla õnnelik. Osoonihooldus muudab Sinu hotelli unikaalseks ja mõnusaks kohaks. Lase meil  uuendada Sinu hotelli tase!

Me korraldame Osoonihooldust:

Kõik hotellitoad, mis võtab umbes 15 minutit aega olebevalt toa suurusest

(tapab ebameeldivat lõhna, hallitust ja baktereid, annab värskust, sobib allergikutele)

Saalid, fuajeed ja kõiksugused ruumid

Pesumajad

(tapab ebameeldivat lõhna, hallitust ja baktereid, annab riietele värskust)

Köögiruumid, baarid, restoranid

Saunaruumid, SPA-keskused, dušsi- ja tualettruumid

Veekeskused

(tapab baktereid, lisab veele õige värvi, efektiivne desinfitseerimine bakteite ja viiruste vastu; alternatiiv hloreerimisele, osoonil on lõhn, mis meenutab värske õhu lõhna pärast suurt äikesetormi; puhastab vett, muudab seda tervislikumaks)

Kõrvalda ebameeldivad lõhnad ja muuda tuba uueks ja meeldivaks kohaks, just nagu keegi pole seda enne Sind iial kasutanud.

Võta meiega ühendus ja kirjelda oma probleemid.

 


Ozone Technology OÜ    Paldiski mnt. 14, Tallinn     Reg. nr. 11709664     Tel. +372 58080018 e-mail: info@ozone.ee

ozone.ee