Viimane uudis

Uus aasta- uued soodustustused ja uued osonaatorid!

Ozone Technology OÜ soovib kõigile hea uue aasta algust! See aasa on meil prioriteedis ka erakliendid kelle jaoks on meil olemas uued osonaatorid. Iga kliendi jaoks me proovime leida parima individuaalse lahenduse. Selleks on meil loodud uus osakond kes tegeleb eraklientidega ja annab vajalikud konsultatsioonid nii kohapeal kui ka telefoni teel. Kui teil on probleem hallitusega või lihtsalt tahate osta õhu või vee puhastajat siis helistage meile +372 58080018 või kirjutage ja meie insenerid annavad teile konsultatsiooni, leiavad vajalikud lahndused  ja vajadusel me toome osonaatorid otse koju teile sobival ajal!


Estonian - etРусский (Russian Federation)English (United Kingdom)
Sõiduk PDF Prindi Saada link

Kas Sinu auto või paat lõhanavad kohutavalt? On sinna tekkinud hallitus? Kas ostsid auto või paadi, kelle endine omanik oli kõva suitsetaja, ja see haiseb? Me saame Sind aidata!

Eemaldame kiiresti kohutavaid alkoholi-, suitsu-, loomalõhnu ning teisi ebameeldivaid haise autodest ja veesõidukitest. Hooldus kõrvaldab lõhna, tapab bakteri ja hallituse, annab värskuse autodele ja veesõidukitele just nagu peale äikesetormi.

Võta meiega ühendus ja kirjelda oma probleemid.

 


Ozone Technology OÜ    Paldiski mnt. 14, Tallinn     Reg. nr. 11709664     Tel. +372 58080018 e-mail: info@ozone.ee

ozone.ee