Viimane uudis

Uus aasta- uued soodustustused ja uued osonaatorid!

Ozone Technology OÜ soovib kõigile hea uue aasta algust! See aasa on meil prioriteedis ka erakliendid kelle jaoks on meil olemas uued osonaatorid. Iga kliendi jaoks me proovime leida parima individuaalse lahenduse. Selleks on meil loodud uus osakond kes tegeleb eraklientidega ja annab vajalikud konsultatsioonid nii kohapeal kui ka telefoni teel. Kui teil on probleem hallitusega või lihtsalt tahate osta õhu või vee puhastajat siis helistage meile +372 58080018 või kirjutage ja meie insenerid annavad teile konsultatsiooni, leiavad vajalikud lahndused  ja vajadusel me toome osonaatorid otse koju teile sobival ajal!


Estonian - etРусский (Russian Federation)English (United Kingdom)
Eesti Päevaleht meist PDF Prindi Saada link
Reede, 03 September 2010 07:43

Saate meist ning osoonist lugeda Eesti Päevalehe erilehel "Puhastus ja tõrje 2010". Eraldi failina saate alla laadida siit. Värske õhk ja puhas vesi – see on nii lihtne! Teame maakera ümbritseva osoonikihi lagunemise globaalseid ohte, kuid märksa vähem mõtleme, missugust õhku hingame kodus või kontoris, ja millist vett joome. Ometi sõltub paljuski just sellest meie tervis ja heaolu.

 

Osoon on meile eluliselt vajalik

Põhjus, miks pärast äikest on nii
kerge hingata, peitub kolmest hapniku aatomist koosnevas osoonis ehk aktiivses hapnikus, mida on siis õhus rohkem kui harilikult. See on looduse ürgne viis hoida õhk ja vesi puhtana viirustest, bakteritest ja teistest kahjulikest mikroorganismidest. Osoon teeb oma töö, lagunedes ise üsna ruttu tavaliseks hapnikuks, jätmata endast mingeid kahjulikke jälgi. Kasutamaks ära seda osooni omadust, on tänapäeval konstrueeritud kunstlikult osooni tekitavad seadmed ehk osonaatorid, mille abil saab kaotada ebameeldivaid lõhnu, desinfitseerida ruume ja puhastada vett. Kõiki neid teenuseid pakub ja vastavaid seadmeid müüb Ozone Technology OÜ.

 Osoon vabastab halvastlõhnast ja mikroobidest

Selliseid toidukohti, nagu olid nõukogude ajal mõned piimasaalid, tänapäeval vaevalt leiab, kuid ometi on lõhnaprobleeme praegugi restoraniköökides, ööklubides ja mujal, kus on palju inimesi väiksel pinnal koos ning õhk muutub umbseks. „Pakume firmadele lõhnaeemaldamise teenust koos desinfitseerimisega,” selgitab Ozone Technology OÜ juhatuse  liige Mark Stolõpin. „Kasutame tööstuslikke seadmeid, mida saab meilt ka osta. Restoranide jaoks on neid kahesuguseid: väiksemad väldivad ebameeldiva lõhna teket ruumis, suuremaid saab paigaldada ventilatsioonisüsteemi, et köögilõhnad majas edasi ei kanduks. Osoon lagundab ka rasva ning hoiab ventilatsioonitorud puhtad.” Kui köögis töötab osonaator, säilivad toiduained paremini, sest osoon pärsib bakterite paljunemist. Eraldi seade on
ka külmkapi jaoks. Osonaatoritega saab hävitada halba lõhna, hallitust ja mikroobe peaaegu kõikjal: hotellides, veekeskustes, büroodes, kauplustes, ladudes, korterites, keldrites, pööningutel, köögi- ja riidekappides, sõidukites, biogaasi rajatistes ja mujal. „Meilt saab tellida ka täisteenust koos koristamisega, näiteks peojälgede kõrvaldamiseks,” lisab Stolõpin.

Basseinivesi ei pea lõhnama kloori järele

Osooni on juba ammu kasutatud vee puhastamiseks, sest osoon hävitab bakterid ja viirused mitusada korda kiiremini kui kloor. Ozone Technology pakub seadmeid, mis ühendatakse maja veetorustikuga, ja selliseid, mis pannakse kraani külge. Osoonigeneraatorid on asendamatud ka basseinivee desinfitseerimisel. See on hea lahendus just eraklientidele väiksemate basseinide puhul. Lõuna- ja Kesk-Eestis sisaldab  joogivesi sageli palju rauda, kuid see ei takista osooni kasutamist. „Sel juhul peab kindlasti olema ka muu veepuhastussüsteem. Me analüüsime kohapeal olukorda ja pakume välja sobivaima lahenduse. Oluline on, et osoon tapab kõik vees elutsevad bakterid, tavaline filter on nende vastu võimetu,” selgitab Stolõpin. „Eramajas elavatele klientidele, kes saavad vee oma kaevust, paigaldame ise osonaatorid, filtrid ja kogu süsteemi koos pumbaga.”

Hallitus tekitab tõsiseid terviseprobleeme

Tihti tuleb ette probleeme hallitusega. „Paljud ei saa aru, et hallitus on tervisele ohtlik,” tõdeb Stolõpin. „Hallitusseene eosed on silmale nähtamatud ja mõned neist võivad olla väga toksilised. Sageli võetakse midagi ette alles siis, kui tervis käest läheb.” Kui ruum on niiske ja soe ning sisse astudes lööb vastu kopituselõhn, võib üsna kindel olla, et seal kubiseb hallitusseentest. „Kui probleem on suur, tuleme kohale, paneme tööle võimsad generaatorid ja teeme ruumid puhtaks. Tapame kõik bakterid ja hallitusseened,” lisab ta. „Pakume täisteenust – puhastame ja desinfitseerime. Kasutame seadmeid,kus gaasikontsentratsioon on väga suur ja tervisele ohtlik. Täidame kogu ruumi osooniga, mistõttu peavad inimesed sealt selleks ajaks lahkuma.” Hiljem võiks klient endale soetada väikese osonaatori, et edaspidi selliseid probleeme vältida. „Nende väikeste seadmetega pole võimalik osoonimürgitust saada,” kinnitab Stolõpin. „Siin on ainult kaks nuppu, midagi keerulist ei ole. Puldilt saab valida ruumi suuruse järgi üheksa režiimi vahel, kaasas on ka juhend. Seade paiskab tunnis õhku kuni 200 mg osooni ja tema hind jääb 2500 krooni kanti. Inimesed ostavad praegu neid seadmeid meelsasti, sest need on korterisse optimaalsed, puhastades ära kuni 100-ruutmeetrise pinna.” Ozone Technology OÜ kasutab ja müüb peamiselt Rootsi firma Ozone Tech Systems OTS AB seadmeid. „Oleme nende esindaja Eestis ja teistes Baltimaades. Lisaks pakume Ameerika toodangut,” selgitab Stolõpin. „Põhiliselt müüme otse, sest siis saame inimesele soovitada tema probleemi puhul kõige sobivamat varianti. Toodetega saab tutvuda meie veebilehel.”


Eesti Päevaleht, 31.08.2010
 

 


Ozone Technology OÜ    Paldiski mnt. 14, Tallinn     Reg. nr. 11709664     Tel. +372 58080018 e-mail: info@ozone.ee

ozone.ee