Latest news

Uus aasta- uued soodustustused ja uued osonaatorid!
There are no translations available.

Ozone Technology OÜ soovib kõigile hea uue aasta algust! See aasa on meil prioriteedis ka erakliendid kelle jaoks on meil olemas uued osonaatorid. Iga kliendi jaoks me proovime leida parima individuaalse lahenduse. Selleks on meil loodud uus osakond kes tegeleb eraklientidega ja annab vajalikud konsultatsioonid nii kohapeal kui ka telefoni teel. Kui teil on probleem hallitusega või lihtsalt tahate osta õhu või vee puhastajat siis helistage meile +372 58080018 või kirjutage ja meie insenerid annavad teile konsultatsiooni, leiavad vajalikud lahndused  ja vajadusel me toome osonaatorid otse koju teile sobival ajal!


Estonian - etРусский (Russian Federation)English (United Kingdom)
Uus aasta- uued soodustustused ja uued osonaatorid! PDF Print E-mail
Monday, 24 February 2014 20:26
There are no translations available.

Ozone Technology OÜ soovib kõigile hea uue aasta algust! See aasa on meil prioriteedis ka erakliendid kelle jaoks on meil olemas uued osonaatorid. Iga kliendi jaoks me proovime leida parima individuaalse lahenduse. Selleks on meil loodud uus osakond kes tegeleb eraklientidega ja annab vajalikud konsultatsioonid nii kohapeal kui ka telefoni teel. Kui teil on probleem hallitusega või lihtsalt tahate osta õhu või vee puhastajat siis helistage meile +372 58080018 või This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ja meie insenerid annavad teile konsultatsiooni, leiavad vajalikud lahndused  ja vajadusel me toome osonaatorid otse koju teile sobival ajal!

 
Ready packages for You apartment or vehicle. PDF Print E-mail
Thursday, 10 March 2011 09:15

We made a ready packages, that include “shock treatment” that keeps You house clean and fresh and ozone generators for everyday use to be sure that the air is clean enough. Now everyone can find the best solution that suits best. For more information visit our website or contact with dealer.

 
Meremess 2011 PDF Print E-mail
Thursday, 10 March 2011 08:40
There are no translations available.

11.-13.  Märtsil toimub Eesti Näituse messikeskuses “Mere ja vaba aja mess 2011”  kus te saate tutvustada meie pakkutavate toodega ja teenustega,  sõlmida lepingud, osta endale seadmed ja saada soodustused. Ootame Teid! Täpsem info siin.

 
Eesti Päevaleht (Estonian daily newspaper) about us PDF Print E-mail
Friday, 03 September 2010 07:43

You can read about us and ozone in Estonain newspaper Eesti Päevaleht in "Puhastus ja tõrje 2010" section. You can also download the page separately here

Read more...
 
Cleaning PDF Print E-mail
Friday, 06 August 2010 09:34

Our life is not only cleaning. After hard working day call us and we come and clean everything, remove bad smell, kill bacteria, and clean air.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2


Ozone Technology OÜ    Paldiski mnt. 14, Tallinn     Reg. nr. 11709664     Tel. +372 58080018 e-mail: info@ozone.ee

ozone.ee