Viimane uudis

Uus aasta- uued soodustustused ja uued osonaatorid!

Ozone Technology OÜ soovib kõigile hea uue aasta algust! See aasa on meil prioriteedis ka erakliendid kelle jaoks on meil olemas uued osonaatorid. Iga kliendi jaoks me proovime leida parima individuaalse lahenduse. Selleks on meil loodud uus osakond kes tegeleb eraklientidega ja annab vajalikud konsultatsioonid nii kohapeal kui ka telefoni teel. Kui teil on probleem hallitusega või lihtsalt tahate osta õhu või vee puhastajat siis helistage meile +372 58080018 või kirjutage ja meie insenerid annavad teile konsultatsiooni, leiavad vajalikud lahndused  ja vajadusel me toome osonaatorid otse koju teile sobival ajal!


Estonian - etРусский (Russian Federation)English (United Kingdom)
Uus aasta- uued soodustustused ja uued osonaatorid! PDF Prindi Saada link
Esmaspäev, 24 Veebruar 2014 20:26

Ozone Technology OÜ soovib kõigile hea uue aasta algust! See aasa on meil prioriteedis ka erakliendid kelle jaoks on meil olemas uued osonaatorid. Iga kliendi jaoks me proovime leida parima individuaalse lahenduse. Selleks on meil loodud uus osakond kes tegeleb eraklientidega ja annab vajalikud konsultatsioonid nii kohapeal kui ka telefoni teel. Kui teil on probleem hallitusega või lihtsalt tahate osta õhu või vee puhastajat siis helistage meile +372 58080018 või See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ja meie insenerid annavad teile konsultatsiooni, leiavad vajalikud lahndused  ja vajadusel me toome osonaatorid otse koju teile sobival ajal!

 
Uued paketid Teie elamutele või veesõidukile. PDF Prindi Saada link
Neljapäev, 10 Märts 2011 09:15

 Meil on loodud uued paketid, mis sisaldavad meie teenust (osoneerimine hallituse ja bakterite vastu) ning meie poolt valitud soovituslikud osonaatorid Teie elamutele või veesõidukitele. Nüüd igaüks saab leida endale sobiv paket ja nautida puhtust. Lisainfot leiate www.ozone.ee või esindaja poolt.

 
Meremess 2011 PDF Prindi Saada link
Neljapäev, 10 Märts 2011 08:40

11.-13.  Märtsil toimub Eesti Näituse messikeskuses “Mere ja vaba aja mess 2011”  kus te saate tutvustada meie pakkutavate toodega ja teenustega,  sõlmida lepingud, osta endale seadmed ja saada soodustused. Ootame Teid! Täpsem info siin.

 
Eesti Päevaleht meist PDF Prindi Saada link
Reede, 03 September 2010 07:43

Saate meist ning osoonist lugeda Eesti Päevalehe erilehel "Puhastus ja tõrje 2010". Eraldi failina saate alla laadida siit. Värske õhk ja puhas vesi – see on nii lihtne! Teame maakera ümbritseva osoonikihi lagunemise globaalseid ohte, kuid märksa vähem mõtleme, missugust õhku hingame kodus või kontoris, ja millist vett joome. Ometi sõltub paljuski just sellest meie tervis ja heaolu.

Loe lisa...
 
Koristamine PDF Prindi Saada link
Reede, 06 August 2010 09:34

Elu ei ole ainult koristamine! Tööpäeva pärast telli meie teenust, me tuleme,  koristame, eemaldame lõhnasid ja lisaks hävitame bakterid!

Loe lisa...
 
<< Algus < Eelmine 1 2 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 1 / 2


Ozone Technology OÜ    Paldiski mnt. 14, Tallinn     Reg. nr. 11709664     Tel. +372 58080018 e-mail: info@ozone.ee

ozone.ee